...nisam bila zadovoljna dužinom svog šala pa sam ga preuredila...šatiranu vunu sam bila kupila u njemačkoj i nisam mogla nabavit još jedno klupko...tako da mi nije doteklo za dugi šal nakon šta sam napravila kapu...i onda sam kupila nebesko plavu vunu i dogodio se makeover...sad sam zadovoljna :-)
...moj svijet mašte i kreativnosti...ideja i stvaranja...budite dio njega...dobrodošli...moja vrata su vam otvorena :)
ponedjeljak, 9. travnja 2012.
...tri sestre...
...moje tetke imaju rođendan sve u isti misec...dvi su čak i sestre blizanke...ove godine dobile su pletene kreacije kreativne Kike...jeeeeeeeeee...nadam se da će guštat u njima...love you :-)
...ponosna vlasnica ove kape je Lena :-)
...ponosna vlasnica ovog kompleta je Sanja :-)
...ona je naručila novu kapu jer je njenu prijašnju kapu prisvojila prija Ivana...a na poklon je dobila šal...
...ponosna vlasnica ove kape je Sandra :-)
nedjelja, 11. ožujka 2012.
...rođendanski pokloni...
...dragi moji moram vam se pofalit sa svojim posebnim rođendanskim poklonima...
...moja prija Ceja napravila je ovu tortu...nestala je u sekundi mmmmmmmmm....fala draga puno...ljubim te :-)
...moja baka poklonila mi je svoju, ni manje ni više 40 godina staru, mašinu za šivanje...koja još radi virovali ili ne...fala bako volim te neizmjernooooooooo :-)
...a moj ljubljeni brat poklonio mi je ove dvi vunene ovćice...iako su mi on i nevista kupili fotoaparat ovaj poklon me je skoro više razveselio...fala vam...volim vas puno oboje :-)
...novi pleteni komplet...moj moj i samo moj :-)
...evo napokon sam dovršila svoj pleteni komplet...sva srića da je ovih dana bilo prohladno pa sam mogla u šetnju s njim...al zato iduće zime neću ga skidat sa sebe jeeeeeeeeeeee :-)
...cvijet u kosi...
...obećala sam sebi napravit cvjetove u svim bojama al evo nikako stić...oću oću uskoroooo...
"silom prilika" napravila sam ovaj sivo crni cvijet jer mi je triba za izlazak :-)
Pretplati se na:
Postovi (Atom)